Madude oru needus

Kui Sinitihane alles väike oli (mitte enam väga väike), käis tema õeraas kinos vaatamas filmi “Madude oru needus” ja tema hilisema jutustuse järgi sööbis film Sinitihase mällu kui väga õudne ja põnev film, mida tahaks kunagi kindlasti näha.

No ja igasugu filme on ju nähtud, aga vat see film ei ole veel ette juhtunud. No ja kui Sinitihane siis täna Postimehes Sajandi filmihääletuse avastas ja sealt EESTI(!) filmide nimekirjast teose nimega “Madude oru needus” leidis, siis oli ta esmalt ikka väga imestunud. Tema oli nimelt kogu aeg arvanud, et seesinatne film on Hollywoodi produkt. No ja nüüd oli siis muidugi vaja linateos üle vaadata. Leidnud YouTube’ist ühe klipikese, kasvas ka Meha huvi ja kui siis selgus, et netis rippumas tõepoolest ka täispikk versioon, siis võttis Sinitihane kudumistöö näppu ja filmivaatamine võis alata.

Täitsa mõistlik film on. Normaalne teksti ja tegevuse suhe, nii et sai suurelt jaolt kenasti ilma pausile vajutamata Mehale äragi tõlgitud. No eks ta ikka ajale jalgu ole jäänud, aga tolle aja kohta väga asjalik teos ja tänagi põnev. Kel huvi, vaatab sinna:

Advertisements

About Sinitihane

Ikka seesama Sinitihane, kes varemgi.
Rubriigid: Eesti, Nägin. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s