Madude oru needus

Kui Sinitihane alles väike oli (mitte enam väga väike), käis tema õeraas kinos vaatamas filmi “Madude oru needus” ja tema hilisema jutustuse järgi sööbis film Sinitihase mällu kui väga õudne ja põnev film, mida tahaks kunagi kindlasti näha.

No ja igasugu filme on ju nähtud, aga vat see film ei ole veel ette juhtunud. No ja kui Sinitihane siis täna Postimehes Sajandi filmihääletuse avastas ja sealt EESTI(!) filmide nimekirjast teose nimega “Madude oru needus” leidis, siis oli ta esmalt ikka väga imestunud. Tema oli nimelt kogu aeg arvanud, et seesinatne film on Hollywoodi produkt. No ja nüüd oli siis muidugi vaja linateos üle vaadata. Leidnud YouTube’ist ühe klipikese, kasvas ka Meha huvi ja kui siis selgus, et netis rippumas tõepoolest ka täispikk versioon, siis võttis Sinitihane kudumistöö näppu ja filmivaatamine võis alata.

Täitsa mõistlik film on. Normaalne teksti ja tegevuse suhe, nii et sai suurelt jaolt kenasti ilma pausile vajutamata Mehale äragi tõlgitud. No eks ta ikka ajale jalgu ole jäänud, aga tolle aja kohta väga asjalik teos ja tänagi põnev. Kel huvi, vaatab sinna:

Advertisements

About Sinitihane

Ikka seesama Sinitihane, kes varemgi.
Rubriigid: Eesti, Nägin. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s