Kaos, kaos, kaos!

Millesse ma täna puutusin, muutus kaoseks.

Läksin tööle, varasesse vahetusse kella 6-ks. Kell 8 helistas kolleeg, kes pidi kell 11 alustama ja teatas väsinud häälel, et on haige. See tähendas siis, et ma olen terve päeva üksi, lõunavaheajast ei maksa unistadagi ja tuleb õnnelik olla, kui sinnagi saab, kus kuningas jala käib. Minu vahetus pidi kestma 14:45-ni. 16 tuleb järgmine kolleeg… See tähendab siis, et tõenäoliselt tuleb kella 16-ni jääda… Horror!

Sinitihasekene-Kabujalakene võtab siis ikka kahe kliendikõne vahel toru näpu vahele ja üritab Bossi kätte saada. Boss ei vasta. Üritab Sinitihasekene-Kabujalakene siis toda järgmist kolleegi kätte saada, et küsida, kas too saaks tunnikese varem tulla. Kolleeg ei vasta. Siis selgub, et üks teenindusnumber annab pidevalt kinnist tooni, ehkki Sinitihasekene-Kabujalakene istub kõneootel nagu kana õrrel. Sinitihasekene-Kabujalakene üritab “emafirma” tehnikapunni kätte saada. Tehnikapunn ei vasta. Sinitihasekene-Kabujalakene rabeleb lainetena saabuvate kliendikõnedega ja ohkab.

Kunagi siis vastab Tehnikapunn. Telefoniprobleemiga tegeletakse. Sinitihasekene-Kabujalakene ohkab kergendatult.

Seejärel vaatab Sinitihasekene-Kabujalakene, et ei ole enam aega Bossi vastamist oodata ja helistab Bossi bossile. Too vastab ja hakab asendajat-lüngaületajat organiseerima. Too leitakse ca poole tunni jooksul. Sinitihasekene-Kabujalakene ohkab kergendatult.

Helistab kolleeg, kes 16:00 alustama pidi. Lubab varem tulla. Sinitihasekene-Kabujalakene ohkab kergendatult.

No kuidagimoodi saab selle tööpäevakese ühele poole.

Läheb siis Sinitihasekene-Kabujalakene koju. Jalutab. Ilus lumi on. Kodus hakkab kulinaarset eksperimenti tegema. Eksperiment läheb sel kombel aia taha, et taigengi lendab prügikotti. Prügikott viiakse kohe välja ja kõik taignaga kokku puutunud esemed pestakse hoolikalt. Palju ei puudu, et desinfitseeritakse. Aga ninast eksperimendi lõhna välja ei saa. Isegi AirWick ei aita. Sinitihasekene-Kabujalakene teeb kulinaarse tavavarianti. Sellega saab haisu ninast.

Sinitihasekene-Kabujalakene seisab köögis ja mõtleb, mida ta täna veel teha tahtis. HELDUS! Kell 18 pidi Sinitihasekene-Kabujalakene vanembatele helistama ja nüüd on 3 minutit enne kella üheksat õhtul!!! Appiiii! Sinitihasekesel-Kabujalakesel läks suure stressamise peale sootuks meelest, et on pühapäev! Kähku Skype’i!

Nüüd mõtleb Sinitihasekene-Kabujalakene, et ei tea, kas julgebki täna õhtul hambaid pesta, mine sa tea, mis siis veel viltu läheb.

 

About Sinitihane

Ikka seesama Sinitihane, kes varemgi.
Rubriigid: Kummaline. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

3 Responses to Kaos, kaos, kaos!

 1. Lillekem ütles:

  No näed,nagu sinine esmaspäev aga pisut varem-pühapäeval!
  Aga seda toredam nädalaalgus vast tuleb.Sul siis mõistvad vanemad kui pole kolm tundi peale kokkulepitud aega sind veel taga otsinud:)….tean vanemat kes juba abielus tütrekesele hommikuti helistas,et vaata õues on täna maru külm,et äkki ikka kindad võtaksid kaasa:))))ja äkki paned ikka kampsuni ka selga:)

  • Sinitihane ütles:

   Uh, see jäi ju veel kirjutamata, et ema siis küsib: “Kas sa siis mobiili ei kuulnud, ma juba kolm korda helistasin sulle mobiili peale selle kolme tunni jooksul?”
   Ja siis selgub, et mobiil on mantli taskus ja mantel on kapis ja kapiuks on ka kinni!!! Polnud lootustki helisemist kuulda! Vaene ema tõesti muretses juba. Mul oli nii kahju.

   No oli alles päev!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s