A Cinderella Story

Noh et kui on puhkus siis peab ju puhata ja mängida ka saama, nagu üks kommenteerijatest nii tabavalt märkis. Eile sai. Et mehel oli eile hommikul eksam, siis sai pärastlõunal end tuulutatud ja selleks tuli rongiga sõita.

Kojusõit jäi paraku rush hour’i kanti ja seega oli rong oi kui täis. Teises peatuses õnnestus mul aga istuma saada ja siis avanes mulle järgmine vaatepilt. Neljane istumisvõimalus, kaks istet sõidusuunas, kaks vastu. Akna all istub korralikult ülekaaluline neiu ja magab. Magab nii, et tema vastasolevale istmele keegi ei mahu. Tema kõrval istub üks piitspeenike neiu. Tolle vastas veel üks neiu.

Kolmandas peatuses läheb piitspeenike neiu maha. Vaba istekoht!!! Aga ei. Mitte keegi ei söanda sinna maanduda, sest istmest saab kasutada vaid 60 %. Huvitav oli jälgida vagunisse sisenevate inimeste näoilmeid. Nägid vaba kohta – rõõmustasid, siis nägid, kui palju seda “vaba” kohta veel vaba on ja vajusid näost ära: “Ah nee!”

Nii see sõit möödus – mitte keegi ei söandanud proovida, kas talle see kuldkingake (loe: iste) sobib. Lõpp-piinlik oleks olnud kah kui oleks proovimisel selgunud, et ei sobi. 🙂

Ja nii me siis sõitsime: puupüsti täis rong ja üks neiu hõivamas kolme kohta.

Advertisements

About Sinitihane

Ikka seesama Sinitihane, kes varemgi.
Rubriigid: Nägin. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s